KONST / Litografier / Bläck 15406007
nr 1540 6007
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Universal swing". Signerad. Bläck på papper. Bildmått: 38x25 cm, yttermått inklusive ram: 48x35 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:00:00
12/5 07:36:53
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson